HaberlerXRP

Ripple (XRP) Yeni Yıla Yeni Projeyle Başladı

Ripple yöneticisi Craig DeWitt, müzikseverleri sevindirecek yeni bir platform geliştirdi.

Ripple yeni yıla yeni bir projeyle damga vurmayı hedefliyor. Ripple direktörü Craig DeWitt, bir süredir üzerinde çalıştığı ve bizzat finanse ettiği projesini tamamladığını Twitter’dan attığı bir iletiyle duyurdu. Söz konusu projeden para kazanmakla ilgilenmediğini belirten DeWitt, oluşturduğu “xSongs” adlı platformla müzisyenlere kendi ürünlerini pazarlama ve gelirin yüzde 100’ünü elde etme imkanı sunacak.

“Aracıları aradan çıkardığınızda daha düşük fiyatlar, sanatçılara daha fazla gelir ve daha fazla sanat elde edersiniz.” diyen DeWitt platformun Blockchain tabanlı olduğunu belirtti. DeWitt bugün attığı tweetle platformun beta versiyonuna geçiş yapıldığını ifade etti.

xSongs sayesinde kullanıcılar şarkıların telif haklarını ya da herhangi bir şarkıyı XRP ile satın alabilecekler. Arzu edenler Payburner cüzdanlarıyla veya farklı cüzdanlarla da alım yapabilecekler.

xSongs Hiçbir Zaman Ücretli Olmayacak

DeWitt, geliştirdiği programın her zaman için ücretsiz olacağının garantisini de verdi ve programı geliştirme amacının sanatçıların da müzikseverlerin de tek tıkla ulaşabilecekleri bir hizmet oluşturmak olduğunu belirtti. Öte yandan platformda XRP ile alışveriş yapılacağı için XRP kullanımının yaygınlaşması amaçlanıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu