XRP

Ripple (XRP) Yeniden 0.20 Dolara Mı Düşecek?

Ripple (XRP) endişesi artıyor.

Ripple (XRP) 0.23 dolardan işlem gören fiyatıyla yatırımcılarının panik olmasına sebep oluyor. 0.20 dolar ve 0.18 dolar seviyelerindeyken yatırımcılarının özellikle “ne zaman yükselecek?” dediği kripto para birimi, şimdilerde ise 0.24 dolara yakın fiyattan kendisine alıcılar arıyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin ve lider altcoin Ethereum fiyatında yaşanan düşüşler XRP’de de düşüşlere sebep olurken, özellikle de bu dönemde 0.23 dolara kadar gerilemiş olması daha da büyük bir düşüş olup olmayacak olduğu konusunda belirsizliğe sebep olmakta.

Ripple (XRP) fiyatı kısa süre önce 0.30 doları geçti, yatırımcılarına bu kısa süre içerisinde oldukça iyi kazanç sağlayan XRP, daha sonrasında ise piyasada genel anlamda yaşanan düşüşlere bağlı olarak XRP fiyatında da düşüşe sebep oldu.

Güncel olarak XRP için 0.225 seviyesi önemli bir destek olurken bu seviyenin altına düşülmesi durumunda 0.20 dolarlara kadar bir düşüş beklemek mümkün. Aynı şekilde 0.255 seviyesinde bulunan direncin kırılmasıyla 0.28 dolarlara kadar bir yükseliş öngörülebilir.

Her ne kadar XRP’deki destek ve dirençler bu şekilde olsa da BTC’nin fiyat hareketleri tüm altcoin fiyatları için çok belirleyici olacak. Özellikle bu direnç seviyelerinin kırılımı ancak BTC’nin 9800 dolar aşağısına sarkmaması (günlük periyotta) ve yükselişlerine başlaması ile gerçekleşebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu