XRP

Ripple (XRP) Yüzde 4 Değer Kazandı: 0.44 Dolar

Ripple (XRP) yükseldi.

Ripple (XRP) bugün gündeme ayak uydurdu ve %4 değer kazanarak fiyatında yeni bir dönüm noktası yarattı. Gün içerisinde en fazla değer kazanan 2 kripto para biriminden birisi arasında olmaya aday olamayan Ripple (XRP), bugün ilk 5 arasında yer aldı. Yatırımcılarına Ethereum’dan daha az kazanç getiren XRP’nin bu durumu bazı kimselerin tepkisini çekiyor olsa da bugüne kadar ETH’nin Ripple (XRP) ile birlikte sürekli olarak kıyasıya rekabet etmesi düşünüldüğü ve ETH yatırımcılarının daha çok sayıda olduğu ve en büyük kripto para birimleri arasında altcoin olarak ETH’nin 1. sırada olduğu hesaba katıldığında Ripple (XRP) fiyatında toplu bir fiyat artışı döneminde daha düşük kalması normal.

Ripple (XRP) 0.44 dolar seviyesinden yatırımcı bulurken, bazı yatırımcılara göre bu seviyeden satış yapılması uygun. Bazı yatırımcılar ise bu seviyenin daha fazla artacak olduğunu ve alım yapılabilecek en iyi seviyelerden birisinin 0.44 dolar seviyesi olduğunu düşünüyorlar.

Ripple (XRP) fiyatının artışının devam edip etmeyeceğini ise yine kripto para piyasası belirleyecek.

  • XRP ve ETH arasında kararsız kalanların ETH alması öneriliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı