BlockchainHaberler

Ripple Yeni Ortaklıklara Doymuyor

Avustralya Ulusal Üniversitesi artık Ripple'ın yeni ortağı.

Ripple’ın ortakları arasındaki yerini alan Avustralya Ulusal Üniversitesi önümüzdeki yıl yüksek lisans programına Blockchain teknolojisi ile ilgili iki yeni ders ekleyeceğini duyurdu.

Blockchain teknolojisinin her gün daha çok hayatımızda yer aldığı şu günlerde özellikle pandemiyle başa çıkma noktasında büyük yararları olan Blockchain’in doğrudan hukuk alanında da kullanım şansı olup olmayacağını araştıracak olan Üniversite, Ripple’ın birikimlerinden de destek alacak. Ripple’ın kripto para birimleriyle dijital ödemeleri ve dağıtık defter teknolojisi hakkındaki birikimlerini üniversite ile paylaşması hedefleniyor.

Halihazırda Üniversitede Blockchain-hukuk arasındaki ilişkiyi temel alan dersler verilmekte ancak bu son ortaklıkla bu konuda bir üst aşamaya geçilmesi hedefleniyor.

Özellikle akıllı kontratların kanuni süreçleri “otomatikleştirerek merkeziyetsizleştirebilme” konusu üzerinde yoğunlaşmayı planlayan uzmanlar, Blockchain teknolojisinden mümkün olduğunca yararlanmayı hedefliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu