Kripto HaberleriAnalizRipple Yöneticileri Ve Analistler XRP İçin Boğa Sinyalleri Veriyor!

Ripple Yöneticileri Ve Analistler XRP İçin Boğa Sinyalleri Veriyor!

Takip et

XRP‘nin son dönemde atağa kalkması ve son fiyat yükselişleriyle beraber piyasa değerlemesinde Cardano ve Solana‘yı da geride bırakması analistlerin ve yatırımcıların kripto paraya olan ilgisini artırıyor.

XRP fiyatı son 1 haftada %43.16’lık bir yükseliş kaydetti. Popüler kripto para birimi an itibarı ile 0.86 dolardan işlem görüyor.

Ünlü kripto analisti CredibleCrypto ise 2 gün önceki bekleyişini olumlu sonuçlandırmış görünüyor. Hatırlanacak olursa analist, 8 Şubat’ta yaptığı değerlendirmede “Bu, 6 ayda XRP/BTC’de gördüğümüz en güçlü günlük mum. Düşen kama düşüş trendi çizgimizi ve önemli bir direnç kümesini kırdık. Böyle devam ederse ciddi yükseliş gelebilir” demişti.

Analist konuyla ilgili yaptığı son paylaşımda ise

Şimdi birkaç gün geçtiğine göre – bu benim ilerlemeyi görmek istediğim (ve beklediğim) şey – 0.70-0.80 tutulduğu sürece, yukarı yönde devam etmeyi bekliyorum.

ifadelerini kullandı.

XRP fiyat hareketinin düşüş trendini yukarı yönlü kırdığını belirten analist, yeni yükselişlerin bekleyişi içerisinde. Öte yandan diğer piyasa analistleri de XRP’nin yakında 1 dolarlık fiyatı görebileceğini öngörüyorlar.

Ripple Yöneticileri 2022’nin Büyük Bir Yıl Olacağına İnanıyorlar

Ripple, XRP ve kripto piyasası için boğa olmaya devam ediyor. SEC davasının yol açtığı zorluk ve belirsizliklere rağmen Ripple yöneticileri kripto endüstrisi ve özellikle de XRP hakkında iyimserliğini koruyor. Şirket tarafından yayınlanan yeni bir raporda Ripple’ın 2022’de daha fazla büyüyeceği vurgulandı. Şirketi böyle düşünmeye iten nedenlerin başında düzenleyici netlik, NFT’ler, farklı Blockchainler arasında daha fazla etkileşim ve kripto ödemelerindeki hızlı büyüme geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları