HaberlerXRP

Ripple Zirveye mi Oynuyor: En Büyük 2. Kripto Para Şirketi Oldu

Aldığı son yatırımla Ripple, dünyanın en değerli 2. kripto parası haline geldi.

Kripto para araştırma firması Messari’nin yayınladığı rapora göre kripto sektörünün 3. dev şirketi Ripple; Tetragon, Route 66 Ventures ve SBI Holdings’in ortaklaşa yaptığı yatırımla hanesine 200 milyon dolar daha ekleyerek mevcut değerini 10 milyar doların üzerine çıkarmayı başardı ve Bitcoin madencilik devi Bitmain’in ardından 2. sıraya oturdu.

Aldığı bu dev yatırımla en değerli ikinci kripto para şirketi olmayı başaran Ripple pek çok kripto değeri geride bırakmış oldu. Bu konumuyla birçok kripto para yorumcusunun gündemine yerleşen Ripple hakkındaki en çarpıcı açıklamalardan biri  XRP hayranı ve yatırımcısı olarak tanınan CryptoEri’den geldi. CryptoEri attığı tweet’le Ripple’ın kripto para şirketleri içerisinde 2.liğe yükselmesine ek olarak dünyadaki en değerli 18. start-up firması unvanını da kazanmış olduğunu dile getirdi. Elde ettiği bu önemli başarı sebebiyle Ripple’ı tebrik eden CryptoEri,  Messari’nin açıklamalarının şirketin gelişimini ortaya koyduğunu da sözlerine ekledi.

Yapılan tüm olumlu yorumlara ve gönderilen tebrik mesajlarına rağmen Ripple ile ilgili çok da olumlu konuşmayan yorumcular da var.

Ripple karşıtı yorumlarıyla tanınan Alistair Milne, şirketin elde ettiği başarılara rağmen zor durumda olduğunu düşünüyor. Milne’a göre Ripple, XRP satmaktan ziyade yeni yatırımcıları bünyesine dahil ediyorsa ortada ciddi bir sıkıntı var demektir.

Bakalım Ripple’ın yaptığı bu son hamle beklenildiği gibi XRP fiyatını yukarılara çekmeye yetecek mi?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan

Yatırımcısını batırıp zengin olsun xrp fiyatı 0.17 zararım 40 bintl bizim paramızla zengin oldu haram zehir zıkkım olsun oturup çoluğu çocuğuyla yiyemesin gecemiz gündümüz kaydı bizim ahımız tutarda batar insallah 1 kuru ekmeğe muhtaç kalır


Başa dön tuşu