Kripto HaberleriXRPRipple'a Bir Şeyler Oldu: Satışları Yüzde 87 Oranında Düştü!

Ripple’a Bir Şeyler Oldu: Satışları Yüzde 87 Oranında Düştü!

Takip et

Milyonlarca dolarlık XRP satışları ile gündemin nabzını artıran Ripple, bugünlerde bunu yapmıyor. Ripple’ın yöneticileri ile ilgili XRP satışları her gündeme geldiğinde tepkiler, hakaretler ve benzer kötü olaylar gündeme gelirken, son ortaya çıkan rapor 2020 yılı ilk çeyreğinde şirketin 1 milyon dolardan biraz daha fazla XRP sattığı yönünde.

Bu rakam normalde oldukça fazla görünebilir, ancak Ripple’ın geçtiğimiz 2019 yılının ilk 3 aylık diliminde 13 milyon dolardan daha fazla satış yaptığı hesaba katılacak olursa bu satışın ne kadar az olduğu bir o kadar kendini belli ediyor.

%87 daha az satış yapan Blockchain şirketinin elinde satış yapacak milyonlarca dolar değerinde XRP’ye sahip olduğu biliniyor ve sürekli XRP konusunda güçlerinin olduğundan söz ediliyor. Ancak neden bu kadar az satış yaptığı konusunda henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları