XRP

Ripple’a Tepkiler Bir Anda Azaldı: XRP Güven Kazandı

Ripple (XRP) son dönemde güven kazanmaya doğru adım attı.

Kripto para piyasasının güvenilmez şirketleri arasında yerini almaya hızla ilerleyen Ripple hakkında iddialar bitmek bilmiyor. Blockchain şirketi olarak bilinen Ripple, elinde olan XRP stoklarını satarak azaltmaya devam ederken, XRP’nin fiyatında büyük bir düşüş yaşattığı tepkisi ile karşı karşıya kalıyor. XRP fiyatını bu sene sonuna kadar bu adımları atmaya devam eder ise 0.00 dolara düşürecek olduğu tepkisi ile karşı karşıya kalan Ripple’ın bu adımlarının ne kadar süre devam edeceği ise bilinmiyor.

XRP’ye azalan ilgi, Ripple’a azalan güven ile birleşince kripto para biriminin pazarda isterse milyonlarca dolarlık balinalar tarafından desteklensin bir ömrünün olamayacağını herkes çok iyi biliyor.

Tepkilerin azalmasının nedeni yükseliş

Kısa vadede 2020 yılı içerisinde 0.23 dolardan kendisine alıcılar arayan XRP, geçtiğimiz haftalarda son iki senenin en kötü fiyatı olan 0.175 dolardan kurtulmuş olup yatırımcıların bir nebze de olsa güvenini kazanmış olsa da her an düşüş yönünde atağa geçebilir. Yatırımcıların bugün tepki göstermeyi tamamen durdurmadığı, gelecek günlerde daha fazla tepki gösterebilecek oldukları hesaba katılırsa Ripple’ın bundan sonrası için daha fazla dikkatli hareket etmesi gerekeceği kesin.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu