XRP

Ripple’a Tepkiler Bir Anda Azaldı: XRP Güven Kazandı

Ripple (XRP) son dönemde güven kazanmaya doğru adım attı.

Kripto para piyasasının güvenilmez şirketleri arasında yerini almaya hızla ilerleyen Ripple hakkında iddialar bitmek bilmiyor. Blockchain şirketi olarak bilinen Ripple, elinde olan XRP stoklarını satarak azaltmaya devam ederken, XRP’nin fiyatında büyük bir düşüş yaşattığı tepkisi ile karşı karşıya kalıyor. XRP fiyatını bu sene sonuna kadar bu adımları atmaya devam eder ise 0.00 dolara düşürecek olduğu tepkisi ile karşı karşıya kalan Ripple’ın bu adımlarının ne kadar süre devam edeceği ise bilinmiyor.

XRP’ye azalan ilgi, Ripple’a azalan güven ile birleşince kripto para biriminin pazarda isterse milyonlarca dolarlık balinalar tarafından desteklensin bir ömrünün olamayacağını herkes çok iyi biliyor.

Tepkilerin azalmasının nedeni yükseliş

Kısa vadede 2020 yılı içerisinde 0.23 dolardan kendisine alıcılar arayan XRP, geçtiğimiz haftalarda son iki senenin en kötü fiyatı olan 0.175 dolardan kurtulmuş olup yatırımcıların bir nebze de olsa güvenini kazanmış olsa da her an düşüş yönünde atağa geçebilir. Yatırımcıların bugün tepki göstermeyi tamamen durdurmadığı, gelecek günlerde daha fazla tepki gösterebilecek oldukları hesaba katılırsa Ripple’ın bundan sonrası için daha fazla dikkatli hareket etmesi gerekeceği kesin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu