Kripto ParaXRP

Ripple’de inanılmaz yükseliş!

Ripple (XRP) fiyatları bugün anlık olarak yükseldi ve seviye dengesini korudu. Yatırımcılarına uzunca bir süredir kazandırmamasına ve kızgınlıklara sebep olan altcoin yatırımı Ripple, ani toplu alımların etkisi ve diğer haberlerin etkisi ile birlikte bugün yükselişe geçti.

0.26 dolar seviyesinden ani bir yükseliş ile 0.47 dolar seviyesine yükselen ve yaklaşık olarak %50 oranında değer kazanan XRP yatırımının bu kadar kısa süre içerisinde değer kazanması ve diğer altcoinler ile arasında fark oluşturmasının etkilerinin daha da olumlu süreç ve beklentilere sebep olacak olduğu tahmin ediliyor.

Toplu alımlar etkili oldu

İddialar, Ripple’ın yükselmesinde etkili olan asıl unsurun toplu alımların yapılması, yükselecek beklentisi ile satışların durma noktasına gelerek oransal verileri iyi yönde etkilemesinden dolayı olduğu tahmin ediliyor. XRP yatırımcılarının gelecek 4 haftalık sürede neler göreceklerini ise zaman gösterecek.

Ripple yatırımcıları kazanırken, Etherem ve BCH yatırımcılarının kayıplar yaşaması ve bu kayıpların sürekli olarak artış gösteriyor olmasının etkilerinin de Ripple’da daha fazla artışa sebep olabileceği, satışları engelleyecek olduğu düşünülüyor.

XRP fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu