fbpx
Kripto ParaXRP

Ripple’de inanılmaz yükseliş!

Ripple (XRP) fiyatları bugün anlık olarak yükseldi ve seviye dengesini korudu. Yatırımcılarına uzunca bir süredir kazandırmamasına ve kızgınlıklara sebep olan altcoin yatırımı Ripple, ani toplu alımların etkisi ve diğer haberlerin etkisi ile birlikte bugün yükselişe geçti.

0.26 dolar seviyesinden ani bir yükseliş ile 0.47 dolar seviyesine yükselen ve yaklaşık olarak %50 oranında değer kazanan XRP yatırımının bu kadar kısa süre içerisinde değer kazanması ve diğer altcoinler ile arasında fark oluşturmasının etkilerinin daha da olumlu süreç ve beklentilere sebep olacak olduğu tahmin ediliyor.

Toplu alımlar etkili oldu

İddialar, Ripple’ın yükselmesinde etkili olan asıl unsurun toplu alımların yapılması, yükselecek beklentisi ile satışların durma noktasına gelerek oransal verileri iyi yönde etkilemesinden dolayı olduğu tahmin ediliyor. XRP yatırımcılarının gelecek 4 haftalık sürede neler göreceklerini ise zaman gösterecek.

Ripple yatırımcıları kazanırken, Etherem ve BCH yatırımcılarının kayıplar yaşaması ve bu kayıpların sürekli olarak artış gösteriyor olmasının etkilerinin de Ripple’da daha fazla artışa sebep olabileceği, satışları engelleyecek olduğu düşünülüyor.

XRP fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box