XRP

Ripple’dan “Geliştirici İlişkileri” İsimli Yeni Platform

Ripple Kıdemli Ürün Yöneticisi Warren Paul Anderson, blog saysafındaki yazısında DevRel ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulundu.

Bir gün geçmiyor ki Ripple ile alakalı yeni bir gelişme yaşanmasın. Son gelişme Ripple geliştirici platformu Xpring ile ilgili. Söz konusu platform için hayata geçirilmesi planlanan “developer relations (geliştirici ilişkileri)” ya da kısaca “DevRel” adıyla anılan forum ve topluluk sayfasının yakında hizmete girmesi planlanıyor.

Geçtiğimiz sonbaharda, geliştiricilerin ödemelerini ürünlerine rahat bir şekilde entegre etmelerine yardımcı olmak amacıyla başlatılan Xpring platformu 2019’un Aralık ayında XRP Ledger Testnet için Xpring Cüzdanı ve geliştiricilerin ödemeleri uygulamalarına entegre etmeye başlaması için Xpring SDK’si ile güçlendirilmişti.

Xpring çalışanlarının yüzde 80’inden fazlasını oluşturan DevRel ekibini “Xpring’in kulakları ve ağzı” olarak gördüklerini dile getiren Ripple Kıdemli Ürün Yöneticisi Warren Paul Anderson, son blog yazısında içerik, etkinlik ve destek konularında geliştiricilerin iletişim kurmaları konusuna da ayrı bir önem verdiklerini dile getirdi.

Xpring ayrıca geliştiricilerin Blockchain teknolojisine ve kripto paralara kolay erişmelerini sağlamak amacıyla teknik belgeler, örnek kod, öğreticiler, video demoları gibi ihtiyaç duydukları alanlarda da hizmet sunmayı planlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu