HaberlerXRP

Ripple’den Swell Konferansı Öncesi Önemli Açıklamalar

XRP'nin şirketi Ripple CEO'su Brad Garlinghouse Swell 2019 öncesi açıklamalarda bulundu.

Nexo

Bilindiği gibi bugün en önemli Ripple etkinliği olan Swell 2019 başladı. Birçok önemli kişinin katılacağı konferansın ayrıntıları için haberimizi inceleyebilirsiniz:

İlgili Haber  Ripple'nin XRP'si İçin En Önemli Etkinlik Bugün Başlıyor!

Ripple şirketi RippleNet ödeme ağı ile bankalara ve kurumsal müşterilere hizmet vermeyi amaçlıyor. RippleNet kurumlar tarafından ne kadar fazla tercih edilir ve kullanılırsa haliyle bu durum XRP fiyatına da olumu etki ediyor.

Swell 2019 etkinliğinden önce yapılan açıklamada 6 kıtada 45’den fazla ülkeye ulaşan RippleNet sisteminin 300’den fazla müşteriye hizmet verdiği açıklandı.

Ancak bilinmeli ki RippleNet ağının kullanan her şirket ödemelerde XRP’yi kullanmak zorunda değil. Şimdilik bunlardan sadece 20 tanesinin ödemeler için doğrudan XRP’yi kullandığı ifade edildi.

Yarın da devam edecek olan Swell 2019 konferansından satır başlarını ilerleyen saatlerde sitemizden takip edebilirsiniz.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı