Kripto HaberleriHaberlerRipple'den Swell Konferansı Öncesi Önemli Açıklamalar

Ripple’den Swell Konferansı Öncesi Önemli Açıklamalar

Takip et

Bilindiği gibi bugün en önemli Ripple etkinliği olan Swell 2019 başladı. Birçok önemli kişinin katılacağı konferansın ayrıntıları için haberimizi inceleyebilirsiniz:

İlgili Haber
Ripple'nin XRP'si İçin En Önemli Etkinlik Bugün Başlıyor!

Ripple şirketi RippleNet ödeme ağı ile bankalara ve kurumsal müşterilere hizmet vermeyi amaçlıyor. RippleNet kurumlar tarafından ne kadar fazla tercih edilir ve kullanılırsa haliyle bu durum XRP fiyatına da olumu etki ediyor.

Swell 2019 etkinliğinden önce yapılan açıklamada 6 kıtada 45’den fazla ülkeye ulaşan RippleNet sisteminin 300’den fazla müşteriye hizmet verdiği açıklandı.

Ancak bilinmeli ki RippleNet ağının kullanan her şirket ödemelerde XRP’yi kullanmak zorunda değil. Şimdilik bunlardan sadece 20 tanesinin ödemeler için doğrudan XRP’yi kullandığı ifade edildi.

Yarın da devam edecek olan Swell 2019 konferansından satır başlarını ilerleyen saatlerde sitemizden takip edebilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları