Kripto HaberleriHaberlerRipple'ın Bugün Beklenen Hinman E-Postaları Davanın Seyrini Değiştirecek Mi?

Ripple’ın Bugün Beklenen Hinman E-Postaları Davanın Seyrini Değiştirecek Mi?

Takip et

Ripple‘ın başına dert olan SEC davası tüm hızıyla devam ederken mahkemeye sunulan birçok belge artık davanın nihayete ereceğinin sinyallerini veriyor.

Davanın başlarında SEC, SEC’in Kurumsal Finansman Bölümü’nün eski direktörü William Hinman’ın 2018 Ethereum konuşmasıyla ilgili e-postaların yayınlanmasını önlemeye çalışmış. Bu olay sonrası Ripple karşı atağa geçmişti.

Zira o dönemin SEC direktörü Ethereum ile ilgili yaptığı açıklamada ETH’nin menkul kıymet olmadığını ifade etmişti. Ripple ise bu e-postaları kullanarak SEC’in geçmişte ETH’yi ve bazı kripto paraları menkul kıymet olarak değerlendirmediğini ispatlayarak davayı kendi lehine çevirmeye çalışıyor.

Ripple sanıkları, eski SEC yetkilisinin bugün teslim edilmesi gereken e-postaları üzerindeki yenilenmiş iddialarına verdikleri yanıtları sunmak için ek süre istemişlerdi.

SEC, e-postaların açıklanmasını önlemek için ısrarlı tavrını sürdürürken bir taraftan da belgelerin avukat-müvekkil ayrıcalığı ile korunduğunu iddia etti. SEC hala bu iddiasından vazgeçmiş değil.

Tüm Belgeler Davanın Gidişatı İçin Son Derece Önemli Ve İki Taraf Da Bunun Sonuna Kadar Farkında!

James K. Filan tarafından daha önce paylaşılan diğer önemli savunma ise SEC’in Ripple sanıklarının cevabına verdiği yanıtla ilgiliydi. Bunların da önümüzdeki yedi gün içinde ve en geç 18 Mayıs’ta gelmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Pediatric surgeon

Kesin kazanır dava bitmiş büyüksün ripple

Anonim

Emsal teşkil eder ve ripple bu davayı kazanır büyük ihtimalle

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları