AnalizXRP

Ripple’ın XRP’sinde Ralli Kapıda Mı?

Bazı analistlere göre XRP rallisi için gerekli ilk dirençler kırıldı.

Ripple (XRP), 0.162 dolar seviyesinde direnç göstermeye devam ederken bu seviyenin kırılması durumunda yükseliş trendine girerek yeni bir ralliyi başlatması kimi analistlerce mümkün görünüyor.

An itibarı ile yükseliş eğilimde olan ve 0.1621 dolardan işlem gören XRP, şimdilik 0.1620 olan direnç seviyesini kırmış durumda. 0.1625’lik seviyeyi de aşması an meselesi olan XRP’nin söz konusu kilit dirençler üzerine çıkmasıyla daha da yükselmesi bekleniyor. Ardı ardına kırılan direnç seviyelerinin kırılmasının ardından güçlü ralli belirtileri de peşi sıra görülmeye başlanmış oldu. 0.1625’lik direnç seviyesinin kırılması akabinde ise yakın zamanda 0.1700 dolarlık direnç alanına girilmesi ve bir sonraki büyük direnç seviyesi olan 0.1720 dolar seviyesine yaklaşılması bekleniyor.

XRP güçlü bir yükseliş ivmesi kazanmış olsa bile yine de söz konusu ivmenin istikrar sağlayabilmesinin Bitcoin fiyatlarının gidişatına bağlı olduğunu da unutmamak gerekiyor.

XRP’nin Geleceği Hakkındaki Farklı Görüşler

Bununla birlikte XRP’nin yakın geleceği hakkında iki zıt görüşe sahip olan analistler de bir hayli fazla.
TradingView uzmanlarından Alex_Clay gibi düşünenler söz konusu yükselişin devam etmesini ve 0.170 dolar seviyesine çıkılmasını beklerken TradingView’den David_Smith gibiler ise en değerli 3. kripto değerin düşüşe geçmesini ve 0.14972 dolar seviyesine varmasını öngörüyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu