Kripto HaberleriHaberlerRippleNet Yeni Ortaklıklar Kurmayı Sürdürüyor

RippleNet Yeni Ortaklıklar Kurmayı Sürdürüyor

Takip et

ODL çözümleriyle birçok şirkete ve bankaya ödeme kolaylığı sağlayan RippleNet, iş birlikçilerine bir yenisini daha ekledi. Sri Lanka’nın önde gelen bankalarından Hatton National Bank (HNB), dijital havale işlemlerini kolaylaştırmak adına RippleNet’in ODL hizmetinden yararlanacağını açıkladı.

Geçen yıla göre işlem sayısını yüzde 15’e kadar artırmayı başaran banka, ATM tabanlı işlemlerinin daha çok Doğu Asya ve Orta Doğu ülkeleri ile sağlandığını ve RippleNet sayesinde söz konusu işlemlerin süre ve maliyetlerini çok daha avantajlı hale getirme yoluna gideceklerini ifade etti.

Her yeni ortaklık girişimiyle daha da güçlenen ve SWIFT’e kafa tutma noktasına gelen Ripple, müşterilerine sunduğu hızlı ve ucuz ödeme hizmetleriyle göz doldurmaya devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları