XRP

Ripple’nin XRP’sinde Hareketlilik Var: 10 Milyon XRP Aktarıldı

Bilinmeyen bir hesaptan 10 milyon XRP aktarıldı.

Nexo

Bitcoin’in sert hareketlerinden olumsuz şekilde etkilenen XRP, uzun süredir yatırımcılarına kayıplar yaşatıyor. Piyasa hacmine göre Ethereum’dan sonra en büyük üçüncü kripto para olan Ripple şirketinin kripto parası XRP’de yatırımcıların gözüne takılan bir aktarım gerçekleşti.

Piyasadaki büyük hacimli aktarımları takip eden “Whale Alert” gün içerisinde bilinmeyen bir kaynaktan Bitstamp borsasına 10 milyon XRP aktarıldığını tespit etti. Günlük 1 milyar dolar toplamda ise 14 milyar dolar hacmi olan XRP için bu az bir rakam değil. Gün içerisinde bu aktarıma tepki gösteren XRP fiyatı azda olsa artış gösterdi.

Günlük olarak yüzde 0.19’luk azalışla 0.32 dolar seviyelerinde işlem gören XRP, haziran ayında 0,50 dolarlık fiyat seviyelerine kadar ulaştı fakat Bitcoin’in sert düşüşlerinden en olumsuz etkilenen kripto paralardan bir tanesi oldu. Uzmanlara göre an itibarı ile yüzde 65 seviyelerinin üzerine seyreden Bitcoin hakimiyeti yüzde 40-45 seviyelerine gerilemeden altcoinlerde ciddi artışların görülmesi pek mümkün değil.

XRP fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz:

XRP Fiyatı

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı