HaberlerKripto Para

Robinhood Bu Satın Alımla Ulaştıkları Kullanıcı Sayısını Büyütmeyi Hedefliyor

Bugüne kadar adını sıkça duymaya alıştığımız popüler kripto para platformu, bu sefer önemli bir satın alma haberiyle gündemde.

Eski Starling Bank’ın kurucu ortağı ve CTO’su Mark Hipperson tarafından kurulan Ziglu, bugün Twitter üzerinden yaptığı duyuru ile aracı uygulama şirketi Robinhood tarafından satın alınacağını açıkladı!

Geleneksel bankacılık işlemleriyle dijital bankacılık işlemlerini bir arada sunmayı hedefleyen ilk banka olma özelliğine sahip olan Ziglu, bundan yaklaşık 2 sene önce 6,1 milyon sterlinlik bir kitle fonlaması turunu kapatmıştı.

Mobil uygulama üzerinden komisyonsuz hisse senedi alım-satımı yapmayı sağlayan fintech şirketi Robinhood ise bugüne kadar birçok kripto para listeleme haberi ile gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde platform tarafından listelenen son altcoinler arasında yer alan SHIB bu haberle %20’lik bir yükseliş yaşamıştı.

ABD’li popüler kripto para platformu uluslararası alanda genişlemeye devam ediyor. Şimdi ise İngiltere merkezli Ziglu Limited’i düzenleyici onaylara ve diğer geleneksel kapanış koşullarına tabi olarak satın almak için bir anlaşma imzalamış durumda.

Öte yandan Robinhood bu ayın başlarında kripto cüzdan hizmetine erişimi genişlettiğini açıkladı. Ek olarak da önümüzdeki aylarda Bitcoin odaklı bir ödeme ağı olan Lightning ağları için destek sunmayı planlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu