Altcoin

Robinhood’un Beklenen Kripto Para Cüzdanı Aktif!

Robinhood'un uzun süreden beri beklenen kripto para cüzdanının test süreci resmen başladı.

ABD’nin en çok kullanılan yatırım platformlarından ve uygulamalarından olan Robinhood, beklenen adımı attı. Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarının listelenmek için imza bile topladığı platform, sonunda kendi kripto para cüzdanını test etmeye başladı. Kullanıcılar daha önce platformdan kripto para çekimi yapamazken bu cüzdan uygulaması sayesinde çekimler de yapılabilecek.

İlgili Haber
Robinhood CFO'sundan Shiba Inu (SHIB) Açıklaması!

Robinhood’un Cüzdanı Teste Açıldı

“Wallets” yani cüzdan uygulaması için bekleme listesine giren ilk 1.000 kullanıcı an itibarıyla beta test aşamasına dahil edildi. Cüzdan uygulamasını test edenler toplamda günlük 10 işleme ve 2.999 dolara kadar para çekim işlemi yapabilecek.

Robinhood uzun süreden beri kripto para alım satımını desteklese de sadece itibari para çekimine izin veriyordu. Wallets isimli uygulamanın piyasaya sürülmesi ise 2021’in ortalarından beri bekleniyordu ve bekleme listesi artık amacına ulaştı. Şirketin bekleme listesinde Kasım ayında yapılan açıklamaya göre 1,6 milyon kişi bulunuyor. Şu an sadece 1.000 kişi bunu test etse de Mart ayına kadar söz konusu sayının 10.000’e çıkartılması planlanmakta.

Robinhood ekibi tarafından 20 Ocak gecesinde yapılan açıklamada beta testine katılanların ürün hakkında kritik geri dönütler vereceği belirtildi. Robinhood’un özellikle bu girişim sonrasında Shiba Inu (SHIB) için adım atmasını bekleyen kullanıcıların sayısı da bir hayli fazla. Robinhood cephesinden de kısa süre önce bu konu hakkında imalı bir açıklama gelmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu