HaberlerKripto ParaShiba Inu

Robinhood CFO’sundan Shiba Inu (SHIB) Açıklaması!

Robinhood yöneticisi Shiba Inu listelemesi için açık kapı bıraktı.

Dogecoin katili olarak anılan mem tokeni Shiba Inu’nun geçtiğimiz günlerde ABD’nin en büyük alım satım platformlarından olan Roobinhood tarafından listeleneceği söylentileri çıkmıştı.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB), Bu Söylenti İle Yeniden Yükselişe Geçti!

Zira, önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase’de listelenmeyi başaran Shiba Inu’nun Robinhood da da listelenmesi bekleniyor.

Shiba Inu topluluğu tarafından Robinhood’da listelenmesi için imza kampanyası bile başlatılmış ve bunun için 550.000’den fazla imza toplanmıştı.

Shiba Inu’nun listelenmesi ile ilgili söylentiler gündemdeki sıcaklığını korurken WSJ CFO Ağı Zirvesi’nde konuşan Robinhood CFO’su Jason Warnick, Shiba Inu’yu listelemeyi planlayıp planlamadığına ilişkin soruya “seçenekleri açık tutacaklarını” söyledi.

Warnick, Robinhood’da daha fazla kripto para biriminin listelenmesi için çok sayıda talep geldiğini ve bu talepleri görmezden gelmediklerini belirtti.

Robinhood CFO’su ayrıca, platformun yeni listelemeler öncesi daha fazla düzenleyici netliğe ihtiyacı olduğunun da altını çizdi.

SHIB, Robinhood’da listeleneceği söylentileri ile birlikte birkaç saat içerisinde yaklaşık %15 oranında yükselerek 0,00003193 dolara kadar çıkmıştı.

Haberin etkisinin azalması ile birlikte fiyatında geri çekilmeler yaşayan SHIB, CoinMarketCap verilerine göre 0,00003002 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu