Shiba Inu

Shiba Inu (SHIB), Bu Söylenti İle Yeniden Yükselişe Geçti!

SHIB, Robinhood söylentisi ile anılıyor!

Dogecoin (DOGE) kopyası kripto para projesi Shiba Inu (SHIB), 2021’in son çeyreğinde rekor bir yükseliş elde etse de popülerliğini korumakta başarılı olamadı.

İlgili Haber
"SHIB Rallisi Elon Musk Veya Robinhood'la Alakalı Değil"

Robinhood Söylentisi Yine Gündemde

SHIB’in son yükselişinin arkasındaki en önemli sebeplerden birisi de ABD’nin en büyük alım satım platformlarından olan Robinhood olmuştu.

Coinbase’de listelenmeyi başaran SHIB, bunun devamında Robinhood üzerinde listelenmek için imza kampanyalarına bile konu oldu.

Buna rağmen SHIB, beklentiyi karşılayamadı ve listeleme olmadı. Bunun devamında da hem yatırımcıların güveni hem de fiyat tepetaklak oldu.

Şimdi ise dedikodular yeniden gündeme gelmekte.

Önemli bilgileri ve sızıntıları paylaşan Zerohedge tarafından aktarılan bilgilere göre, SHIB’in özellikle Şubat ayının başlarında Robinhood üzerinde listeleneceği iddia ediliyor.

Robinhood CEO’su ve kurucu ortağı daha önce 2021’in son günlerinde yaptığı açıklamada SHIB listelenmesinden önce kullanıcıların güvenliğinin öncelikli olduğunu vurgulamış ve olumlu bir dönüş yapmamıştı.

Bunun devamında ise Robinhood’un ticari hacminin ciddi anlamda düşüş yaşadığı görülmüştü.

Robinhood’un ticari hacminin ve gelirinin büyük bir kısmı kripto paralardan gelmekte ve SHIB’in listelenmesi şirket için kötüye giden durumu da düzeltebilir.

SHIB fiyatı bu haberin gelmesi ile birkaç saat içerisinde %15 yükseliş elde etti ve 0,00003193 dolara kadar çıktı.

SHIB fiyatının 0,000033 dolar seviyesinin üzerine çıkarsa yeniden 0,000045 dolar seviyesini hedefleyebilir. Kripto para sektöründe büyük bir gelişme ile ilgili tarih yaklaştıkça da fiyatın daha hareketlendiği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu