Altcoin

“SHIB Rallisi Elon Musk Veya Robinhood’la Alakalı Değil”

David Gokhshtein SHIB'in Musk'ın tweetlerinden etkilenmeyeceği konusunda emin konuştu.

Kripto piyasasında her an her şey değişebiliyor. Bu değişimi tetikleyen kimi zaman ünlü bir ismin attığı bir tweet, kimi zaman bir kripto borsasında yapılan yeni bir listelenme ya da büyük bir şirket tarafından yapılan kripto yatrımı olabiliyor.

Son zamanların gözde altcoinlerinden olan Shiba Inu (SHIB) söz konusu olduğunda ise tweetler çok da olumsuz etki kaydetmemişe benziyor. Nitekim Elon Musk’ın attığı son SHIB tweeti sonrası -hiç SHIB yatırımı olmadığını belirtmişti- düşüşe geçen altcoin kısa sürede toparlandı ve dün 0.00004442 dolarlık yeni bir tarihi zirveye yükseldi.

Aynı gün, Tesla CEO’su “ANTI-SHIB” tweetini paylaştıktan sonra, yaklaşık %14’lük bir düşüşle 0.00003472 dolara düşen SHIB kısa sürede yükselişe geçerek 0.00004 dolar seviyesine çıkmayı başardı.

Musk’ın tweetlerinin SHIB’e herhangi bir etkisi olmadığını belirten PAC Protokolü Başkanı David Gokhshtein ise konuyu Twitter’a taşıdı ve şu tweeti paylaştı:

Aynı tweet DOGE’la alakalı olsaydı hikaye çok daha farklı olurdu diyen PAC CEO’su Elon’ın sakinleşmesi ve genel olarak alanı büyütmeye yardımcı olması gerektiğini ifade etti.

Bununla birlikte SHIB’te yaşanan yükselişin Robinhood uygulamasındaki listelenmeyle de alakası olmadığını belirten PAC Protokolü CEO’su söz konusu altcoinin bu yükselişi kendi kendine kaydettiğinin altını çizdi.

Bilindiği gibi Robinhood platformu cumartesi günü müşteri anketine SHIB’i ekledi. Bu karar kullanıcıların kripto tercihlerini incelemek adına alındı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Elon muskın amk….boş herif bu adamın normal şartlarda hapse girmesi gerekiyor.Aynı suçu işleyen 4 kişiye 30 yıl hapis cezası vermişti abd….adam koca bir sistemi manipüle ediyor birde abd mahkemlerini herkes free zannediyor 🤣yemişim abd sini beyaz Afrikalısını.amk ullicisi elon….

alim

Ben çok alim yaptım ondandır

Remzi

Ne kadar çok alım yaptın? Bir dolarcık mı?


Başa dön tuşu