Bitcoin CashHaberler

Roger Ver: Biz Kazandık, İronik Yorum Yapıyorlar!

''SV ekibinin iddiası ironik''

Roger Ver, Bitcoin Cash hard forku hakkında kendilerine yönelik SV ekibi tarafından ”hile yaptılar” açıklamasından hemen sonra açıklama yaptı. Kripto para sektörünün ”Bitcoin Cash adamı” olarak anılan Roger Ver, SV ekibinin yaptığı yorumların son derece ironik olduğunu ve hash oranı en yüksek olan tarafın kazanacak olduğunun SV ekibi tarafından çok daha önceden biliniyor olduğunu açıkladı. SV ekibi tarafından yapılmış olan yorumların ironik ve gerçekçiliği-doğruluğu bulunmayan iddialar olduğunu açıklayan Roger Ver, ”biz asla hile yapmıyoruz. Her şey ortada, Bitcoin Cash hard forkunun kazananı biz olduk!” dedi. (Bitcoin Cash ABC ekibi)

Roger Ver: Biz kazandık, yorumlar doğru değil

Kendilerine karşı yapılan yorumların doğru olmadığı ve yalan olduğunu açıklayan Ver, kripto paralar konusunda başarılarının devam edeceğinden yana olumlu görüşler olduğunu ve hash oranları konusunda kendilerinin en yüksek başarıyı elde ederek bir kez daha tarihe geçtiklerini açıkladı. SV ekibinden konu hakkında olumlu veya olumsuz yorum yapılmazken, SV ekibinin de kısa sürede yanıt vermesinin an meselesi olabilecek olduğu düşünülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu