Bitcoin

Ross Ulbricht’ten Korkunç Bitcoin Tahmini

Silk Road’un müebbet hapis cezalı kurucusu Bitcoin tahminlerine devam ediyor. Bu sefer ünlü isim korkunç bir iddiada bulundu.

Hapishanede sadece haftada 1 gün analiz yapması için Bitcoin grafiklerine erişme izni olan Silk Road’un ünlü kurucusu Ross Ulbricht, başarılı tahminleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Ulbricht’e göre Bitcoin, 100,000 dolar seviyesini görebileceğini söz konusu yükselişin 2020 yılında gerçekleşecek olduğunu inandığını ifade etmişti.

Ross Ulbricht, yaptığı son açıklamada grafikte güçlü bir uyarı olarak gördüğü Elliott Wawe teorisine dayanarak 100.000 dolarlık Bitcoin fiyat hedefinin gerçekleşmeyeceğini aksine BTC fiyatının 1000 dolara kadar düşebileceğini ifade etti.

Ulbricht şu an için ayı piyasanını bitiş tarihini kestirmek zor olsa da haziran ayında bu dönemin bitebileceğini ifade etti. Bu döneme kadar fiyatın 1.200 dolara kadar gerileyebileceğini ifade eden ünlü isim, “14.000 dolar seviyesi aşılmadığı sürece bu seviyeye gerileme riski halen var. 14.000 dolar geçilirse artık boğa tamamen başlamış diyebiliriz” şeklinde konuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu