Kripto HaberleriBitcoinRusya - Ukrayna Gerginliğinde Son Dakika: Bitcoin (BTC) Buna Olumlu Tepki Verdi!

Rusya – Ukrayna Gerginliğinde Son Dakika: Bitcoin (BTC) Buna Olumlu Tepki Verdi!

Takip et

Bütün dünyanın kilitlendiği Rusya ve Ukrayna savaşında çok önemli bir adım atıldı.

Rusya, tatbikat adı altında sınıra yığdığı askerlerini geri çekmeye başladı ve bunun görüntüleri bile yayınladı.

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov da konu hakkında yaptığı açıklamada Ukrayna ve Batı ile yaptıkları görüşmelerin süreceğini ifade etti.

Rusya ve Ukrayna Olaylarında Gevşeme!

Rusya’nın attığı bu adım, bir anda piyasaları rahatlattı ve gerginlik bitti. Ukrayna ve Rusya arasında henüz tam olarak her şey bitmiş sayılmasa da yapılan açıklamalar oldukça olumlu ve savaş tehlikesini giderecek cinsten.

Rus kaynakları dışında yayınlanan başka kaynaklarda da Ukrayna ve Batı güçlerinin Rus istilasına karşı harekete geçip bunu önlediği haberi yayınlanmakta.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ise buna bir anda %5 yükseliş ile tepki verdi. 45.000 dolara ilerleyen lider kripto para birimi için en önemli direnç 48.000 dolarlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları