binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRusya'da Binance'in Tüm Faaliyetlerini Devrettiği Şirkette İlginç Gelişme Var!

Rusya’da Binance’in Tüm Faaliyetlerini Devrettiği Şirkette İlginç Gelişme Var!

Binance'in daha önce tüm faaliyetlerini devrederek Rusya'dan çekildiği şirket ilginç bir karar aldı. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Daha önce Binance’in Rusya işletmesini satın alan Rus kripto para borsası CommEx, faaliyetlerinin aşamalı olarak durdurulacağını açıkladı.

Kapanış süreci, yeni kullanıcı kayıtlarının askıya alınması ve 25 Mart 2024 tarihinde Binance’den varlık transferlerinin sonlandırılmasıyla başladı.

CommEx, Telegram kanalında yaptığı resmi bir duyuruda, hem itibari para hem de kripto para birimlerinde mevduat kabul etmeyi de durdurduğunu belirtti. Kapanışın bir sonraki aşaması, bu hafta içinde vadeli işlemlerin sona ermesini ve ardından 2 Nisan’da yeni eşler arası listelemelerin askıya alınmasını izleyecek. Mevcut tüm eşler arası emirler ve listelemeler 5 Nisan’da otomatik olarak kapatılacak.

İlgili Haber  SEC ve Terra (LUNA) Duruşması Başladı - İşte İçeriden İlk Bilgiler

CommEx’in spot piyasasının ise 23 Nisan’da kapanması planlanıyor. Aşamalı kapanıştaki son adım, borsanın resmi web sitesinin kapatılması olacak ve bu web sitesi 10 Mayıs 2024 tarihinden itibaren kullanıcılar tarafından erişilemez hale gelecek.

Şirketin kapatılma nedenleri açıklanmadı.

Düzenleyici incelemelerin ortasında Rusya’dan tamamen çıkma çabalarının bir parçası olarak Binance, Rusya’daki işletmesini geçtiğimiz Eylül ayında satışın duyurulmasından hemen önce resmi olarak başlatılan CommEx’e satmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail