AltcoinHaberler

S Coin Adında Yeni Bir Kripto Birimi Geliştirilecek

Seul Belediye Başkanı Park Won-soon, S Coin adı altında kendilerine özel bir kripto para geliştireceklerini resmen açıkladı. Güney Kore’nin en büyük ve en modern yerleşimlerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki Türkiye genelinde de çok kısa bir zaman dilimi içerisinde coin birimleri yaygın hale geldi.

Seul Belediye Başkanı, kendilerinden hiç beklenmeyen bir açıklama ile birlikte yeni bir kripto para birimi çıkaracaklarını duyurdu. Bu kripto para birimi, ulusal pazarda da aktif bir şekilde yer almaya başlayacak.

S Coin Adı Altında Bir Kripto Para Birimi Geliştireceğiz

Bir anda böyle bir çıkışın neden olduğunu anlamak çok güç ancak ciddi bir proje olarak geleceğini de net şekilde söyleyebiliriz. Başkan, aynı zamanda proje ile alakalı olarak birkaç açıklamada daha bulundu. Derleme şu şekilde;

Seul, 4. sanayi devrimi de dahil olmak üzere, bilgi ve iletişim alanında dünyanın en önde gelen şehirlerinden birisi. Doğal olarak yeni teknolojiler üzerinde çalışılması gerektiğini düşünüyorum. S coinini oluşturmak için, kurumsal ve yasal destek almamız şart.

Adalet Bakanlığı düzenleyici önlemleri açıkladı. Bu muazzam bir direniş ve hükumet bunun hakkında derinden düşünmüş görünüyor. Birincisi, yerel yönetimin davalar ve modeller oluşturma görevi. Seul, belirli düzenlemeleri serbest bırakırsa, kripto para ve Blockchain teknolojisine yönelik çalışmalarını daha etkin bir hale getirecek.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı