binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSahibinin Binance Olduğu Düşünülen Kripto Para Borsası, Aniden Faaliyetlerini Sonlandırma Kararı Aldı

Sahibinin Binance Olduğu Düşünülen Kripto Para Borsası, Aniden Faaliyetlerini Sonlandırma Kararı Aldı

Binance tarafından işletildiği düşünülen Hong Kong merkezli kripto para borsası, ani bir kararla kapanma sürecine girdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance’e ait olduğundan şüphelenilen Hong Kong merkezli kripto para borsası HKVAEX, kalıcı olarak kapatıldığını duyurdu. Borsa, tüm kullanıcılarını 30 Nisan 2024 tarihinden önce varlıklarını çekmeye çağırdı.

Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC) kayıtları, HKVAEX’in 4 Ocak 2024 tarihinde bir lisans başvurusunda bulunduğunu ve daha sonra başvurunun 28 Mart 2024 tarihinde geri çekildiğini gösteriyor.

HKVAEX, kullanıcılarına hitaben yazdığı bir mektupta, 1 Nisan 2024 tarihinden itibaren hizmetlerin aşamalı olarak askıya alınacağını ve 1 Mayıs 2024 tarihinde resmi web sitesinin tamamen kapatılacağını belirtti.

İlgili Haber  FED Faiz İndirimi Yapacak Mı? Analistler Kripto Para Detayıyla Açıkladı

Kapanma süreci şöyle işleyecek:

  • Hizmetlerin derhal askıya alınması: Hemen geçerli olmak üzere, HKVAEX artık yeni kullanıcı kayıtlarını veya sanal varlık yatırma hizmetlerini kabul etmeyecek.
  • Alım satım hizmetinin kapatılması: 5 Nisan 2024 tarihinde, saat 18:59’da, alım satım hizmetleri sona erecek. Kullanıcılar yeni emir veremeyecek ve mevcut tüm spot emirler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecek.
  • Web sitesinin yayından kaldırılması: HKVAEX’in resmi web sitesi 1 Mayıs 2024 tarihinde resmi olarak yayından kaldırılacak. Bu tarihten itibaren kullanıcılar HKVAEX ile ilgili hiçbir içerik veya hizmete erişemeyecek.

Ani kapanışın arkasındaki nedenler belirsizliğini koruyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail