Bitcoin

Saifedean Ammous: Bitcoin “Sağlam Para” Tanımına Uyuyor

Saifedean Ammous açıklama yaptı.

Kripto para birimi Bitcoin hakkında açıklama yapan Saifedean Ammous, “Bitcoin bence sağlam para tanımına uyan bir para birimi” dedi.

Kripto para birimleri ile ilgili çok sayıda ünlü ekonomist “güvenilmez, güven vermiyor, ponzi şeması, ponzi programı, hiçbir şekilde başarılı olamayacak, asla yatırım yapılmaz, altın varken Bitcoin başarı elde edemeyecek” gibi ifadeler kullanırken, Saifedean Ammous ise tam tersi bir açıklama yaptı.

Dolar ve diğer para birimlerine oranla Bitcoin’in “gerçekten sağlam para birimi” olma potansiyeli olduğunu iddia eden Ammous, daha çok yol olduğuna ve hemen en güvenilir para birimi olarak Bitcoin’in gösterilemeyeceğine ancak iyileşmeler ve gelişmeler doğrultusunda çok sayıda insanın gelecekte “sağlam para” olarak Bitcoin’i gösterebileceğine işaret eden açıklamalarda bulundu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu