Kripto HaberleriBitcoinSaifedean Ammous: Bitcoin "Sağlam Para" Tanımına Uyuyor

Saifedean Ammous: Bitcoin “Sağlam Para” Tanımına Uyuyor

Takip et

Kripto para birimi Bitcoin hakkında açıklama yapan Saifedean Ammous, “Bitcoin bence sağlam para tanımına uyan bir para birimi” dedi.

Kripto para birimleri ile ilgili çok sayıda ünlü ekonomist “güvenilmez, güven vermiyor, ponzi şeması, ponzi programı, hiçbir şekilde başarılı olamayacak, asla yatırım yapılmaz, altın varken Bitcoin başarı elde edemeyecek” gibi ifadeler kullanırken, Saifedean Ammous ise tam tersi bir açıklama yaptı.

Dolar ve diğer para birimlerine oranla Bitcoin’in “gerçekten sağlam para birimi” olma potansiyeli olduğunu iddia eden Ammous, daha çok yol olduğuna ve hemen en güvenilir para birimi olarak Bitcoin’in gösterilemeyeceğine ancak iyileşmeler ve gelişmeler doğrultusunda çok sayıda insanın gelecekte “sağlam para” olarak Bitcoin’i gösterebileceğine işaret eden açıklamalarda bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları