Bitcoin

Saldırgan Balina Alarmı: Bitcoin Fiyatı 12.000 Dolara…

Balinalar devrede, yatırımcılar ise tehlikede!

Bybit adlı kripto para borsasında bir Bitcoin balinasının bugün 3.5 milyon dolarlık aralıklarla satış emri verdiği ortaya çıktı. Balina bir sattı, bir bekledi, bir satış yaptı, bir daha bekledi. İşlemler böyle böyle devam etti ve sonucunda Bitcoin balinası bugün en yüksek karlılık rakamlarını topladı ve 100 milyon dolar değerinde Bitcoin sattı. Elbette bu isim dünyanın neresinde oturuyor bilmiyoruz ancak kendisinin ultra zengin bir adam veya kadın olduğunu bilmemek mümkün değil.

Tecrübeli Yatırımcılar Alarm Durumuna Geçti

Limit işlemleri kullanan tecrübeli yatırımcılar 15.500 dolar min sınırla satış emri girdiklerini, 12.000 dolara kadar düşüş beklentisinden endişe ettiklerini belirttiler. Veriler, Bitcoin balinalarının satış yapmaya devam edecek olduğuna işaret ederken, bugün milyonlarca dolarlık Bitcoin satıldığı tespit edildi.

Alımların azalmaya başlaması, satışların artması ile tavan seviyeden giden Bitcoin’in ünlü analistlerin dediği gibi 12.000 dolarlı seviyelere gerilemesi endişesi bugün arttı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu