Kripto HaberleriBlockchainSamsung Blockchain Teknolojisine Geçiyor

Samsung Blockchain Teknolojisine Geçiyor

Takip et

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olma başarısını göstermiş olan Samsung Blockchain teknolojisine geçme kararı aldı. Dünyanın en büyük teknoloji tedarikçilerinden birisi olarak dikkat çeken Samsung, artık yazılım sistemlerinde de fark yaratacak. Uluslararası pazarda her geçen gün daha iyiyi, daha gelişmişi hedeflediklerini net şekilde söyleyebilme şansına da sahibiz.

Küresel tedarik ağını takip etmek ve bir nebze de olsa yönetmek amacı ile Samsung Blockchain sistemine geçecek. Geliştirilecek olan bu sistem ile birlikte tedarik zinciri ağının sevkiyatlarını izlemek ve yönetmek esas amaçlardan birisi olacak. Dolayısı ile önemli bir adım atılacak.

Tamamen Samsung Elinden Çıkmış Özel Bir Teknoloji Olacak

Altyapı sistemlerinin her geçen gün çok daha büyük bir hız ile büyümesinin ardından tedarik zinciri daha hızlı bir şekilde büyüme gösterdi. Bu zincirin en önemli parçalarından birisi olan Samsung, artık kendine özel bir sistem geliştiriyor.

Blockchain ile bir yazılım ve veritabanı sistemi geliştirilecek. Bu sistem sayesinde işlevsel birçok farklı kurumsal uygulamayı da deneyebilme şansına sahip oluyorsunuz. Samsung SDS projesi olarak geliştirilecek olan bu sistem ile alakalı olarak gelişmeleri çok yakında duyuracağını bildirdi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları