HaberlerNFT

Samsung’un Yeni Galaxy S22 Serisinin Ön Siparişleri NFT’lerle Geliyor!

Dünya devi elektronik şirketi, Theta Labs ile iş birliği yapıyor.

Samsung Güney Kore’deki müşterileri için kripto projesi Theta Labs ile ortaklaşa bir NFT projesine imza atıyor!

Dünyanın önde gelen elektronik şirketlerinden biri olan Samsung, Galaxy S22 akıllı telefonu veya yeni Tablet S8’i ön sipariş eden müşterilerine NFT hizmeti sunacak. Buna göre müşteriler, ThetaDrop’a kaydolarak “Samsung Üyeleri” uygulamaları aracılığıyla oluşturulan benzersiz bir kod aracılığıyla NFT talebinde bulunabilecekler.

Theta Labs CEO’su ve kurucu ortağı Mitch Liu, NFT’lerin devam eden üyelik avantajları ve ayrıcalıkları ile donatıldığını belirtti. Ancak bu ayrıcalıkların detaylarından bahsetmedi.

Theta Labs, Blockchain projesi Theta Network’ün yanı sıra THETA.tv adlı kripto yerlisi bir video akış hizmetinin arkasındaki ekip olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni Galaxy S22’nin Ön Siparişleri NFT’lerle Gelecek!

Galaxy S22’nin ön siparişleri 9 Şubat’ta başladı. Cihazların resmi olarak piyasaya sürülme tarihi ise 25 Şubat.

Şimdilik Güney Kore’deki müşterilerin hizmetine sunulan NFT’ler, Samsung’un kripto dünyasına attığı ilk adımın bir yansıması değil. Şirketin girişim kolu Samsung NEXT, 2019 yılında yapay zeka, Blockchain ve fintech konularına odaklanmak için Theta Labs’a yatırım yapmıştı.

Firma, 2022 televizyon serisi için de NFT pazarına dahil oldu. Şirketin yapmış olduğu basın açıklamasında kullanıcıların MICRO LED, Neo QLED ve Frame TV serileri aracılığıyla “dijital sanat eserlerini” nasıl keşfedebileceği, satın alacağı ve takas edebileceği açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu