binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan ''dijital ekonomi'' açıklaması

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan ”dijital ekonomi” açıklaması

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, G20 Dijital Ekonomi toplantısı kapsamında yaptığı açıklamalar ile gündemde. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz haftalarda BRICS sonrasında ”elektronik para ile ticaret” açıklamaları, geçtiğimiz haftalarda Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın blockchain teknolojisi ile ilgili açıklamaları gündeme damgasını vuran detaylar ve konular olmuştu.

Dijital Ekonomi Hakkında Açıklama

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bugün ise dijital ekonomi ile ilgili olarak “Hızla gelişen teknoloji dünyasında öncü olmalıyız. Yeni dönemde dijital ekonominin ölçümü konusunu sahipleniyoruz. Bu konuda kamu ve özel sektördeki tüm muhataplarımızın farkındalığını artıracağız” ifadelerini ve “Yenilikçi, bütüncül ve veri odaklı kamu sektörünü teşvik eden ülkeler dijital çağın yıldızları olacaktır. Dijital devlet ekosisteminin güçlendirilmesi, hem politika yapma kararlarımızı kolaylaştırmakta hem de verimliliğimizi geliştirmekte. İşte bu nedenle, G20 bünyesinde açıkladığımız ilkelerin mantığını çok yerinde buluyorum. Bu çerçeve, devletlerini dijital olarak dönüştürmeyi hedefleyen ülkeler için sağlam ve güvenilir bir ölçüt sunuyor.” sözlerini kullandı. Varank’ın bu açıklamaları dikkat çekti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail