coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment Altı Altcoin Hakkında Uyardı: “FOMO’ya Dikkat, Düzeltme Gelebilir!”

Santiment Altı Altcoin Hakkında Uyardı: “FOMO’ya Dikkat, Düzeltme Gelebilir!”

Santiment, LunaClassic (LUNC), Sapphire (SAPP) , OasisNetwork (ROSE), Flare (FLR), PythNetwork (PYTH) ve Gamercoin (GHX) için yatırımcıları uyardı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Spot ETF onayı sonrasında 38.500 dolara kadar düşen Bitcoin, toparlanmaya başladı. Bu toparlanma kapsamında BTC halihazırda 43.000 dolar üzerinde tutunmaya çalışırken altcoinlerde de hareketlilik yaşanıyor.

Bu noktada bazı altcoinler yaşadıkları yükselişlerle piyasadan pozitif ayrışırken popüler zincir üstü veri platform Santiment, LunaClassic (LUNC), Sapphire (SAPP), OasisNetwork (ROSE), Flare (FLR), PythNetwork (PYTH) ve Gamercoin (GHX) için yatırımcıları uyardı.

Santiment analistleri paylaştıkları listedeki bu altcoinlerin yaşadığı yükseliş ve ilgi sonrasında oluşan FOMO nedeniyle kısa vadede bir düzeltme yaşama olasılıklarının yüksek olduğunu söyledi.

“LunaClassic’in son pompasının yanı sıra Sapphire ve OasisNetwork de büyük ilgi görüyor.

Hafta sonu sona ererken Flare, PythNetwork ve Gamercoin için de yerel zirvelerin gelip gelmediğine dikkat edin.

Tarihsel olarak, bu listedeki birçok yükselmiş varlığın, artan kitle ilgisi ve acemi tüccarları cezbeden fiyat performanslarıyla ilişkili FOMO nedeniyle düzeltme yapma şansı yüksek.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail