coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriCardanoSantiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat...

Santiment Analistleri DOGE ve ADA’yı Değerlendirdi: “Cardano’daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır”

Santiment analistleri, Cardano'da yaşanan bir gelişmenin fiyat sıçramaları öncesinde gözlemlendiğini savundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Etkileyici bir gelişme olarak içerisinde bakiye bulunan Dogecoin (DOGE) cüzdanlarının sayısı ilk kez 5 milyonu aştı.

Diğer taraftan dünyanın en büyük kripto parası Bitcoin’de (BTC) ise bakiye bulunan cüzdan sayısındaki artış hızı azaldı. Kripto para analiz şirketi Santiment analistlerine göre bu verideki yavaşlama, büyük balinaların BTC’deki alım işlemlerinin ardından kar satışı yaptıkları anlamına geliyor.

Bununla birlikte Santiment analistleri ilginç bir şekilde içerisinde coin bulunan Cardano (ADA) cüzdanlarının sayısının azaldığına dikkat çekti. Analistlere göre bu verideki düşüş, kapitülasyon anlamına geliyor ve genellikle fiyattaki sıçramaların hemen öncesinde gerçekleşiyor.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Yargıç, Binance Eski CEO'su Changpeng Zhao'nun Cezasının Açıklanmasından Önce ABD'den Ayrılamayacağını Söyledi

İçerisinde bakiye bulunan Bitcoin cüzdanı sayısı son dört günde %0.25 yükseliş ile 50.91 milyona, Dogecoin cüzdanı sayısı büyük bir artış olarak nitelendirilen %2.52 yükseliş ile 5.39 milyona yükseldi. Diğer taraftan Cardano cüzdanı sayısı ise son on günde %0.59 düşüş ile 4.46 milyona geriledi.

Santiment analistleri ayrıca 19 Ağustos ile 16 Ekim tarihleri arasında Tether’ın (USDT) toplam arzının %3.54’ünün, USDC’nin ise toplam arzının %0.72’sinin merkezi borsalara aktarıldığını ve bu transferlerin yaşanan son rallinin aslında hazırlığı niteliğinde olduğunu savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail