Kripto HaberleriAltcoinSantiment Bitcoin ve Ethereum İçin Yeni bir Dip Sinyali Paylaştı!

Santiment Bitcoin ve Ethereum İçin Yeni bir Dip Sinyali Paylaştı!

Santiment'ten Bitcoin ve Ethereum paylaşımı geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

25.000 dolarlık kritik direnci aşmaya çalışan Bitcoin (BTC) bu girişiminde başarısız oldu ve 23.000 – 24.000 dolar aralığında hareket etmeye devam ediyor.

BTC‘de zararda olan yatırımcılar daha yüksek seviyeler gelmesini beklerken, popüler kripto para analiz platformu Santiment, Bitcoin ve Ethereum (ETH) için dip yorumunda bulundu.

Santiment, 2023 yılının başından bu yana ilk defa bu hafta tüccarların hem Bitcoin’de hem de Ethereum’da kârdan çok zararla satış yaptıklarını belirtti.

Bu satışları tarihsel olarak yorumlayan Santiment, tüccarlar genel olarak pozisyonlarını zararla kapattığında diplerin oluşma olasılığının daha fazla olduğunu söyledi.

“Tüccarlar 2023’ün başından bu yana ilk defa bu hafta, Bitcoin ve Ethereum’da kârdan çok zararla satış yapıyor.

Tarihsel olarak, tüccarlar kalabalık pozisyonlarından zararla çıktığında, diplerin oluşması daha olasıdır. “

Tüccarların FTX’in iflasından bu yana 2023 yılında ilk kez zararına satış yaptığını belirten Santiment, BTC ve ETH için dibin oluşma olasılığının arttığını savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları