binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment Bitcoin'deki Gerilemeye Rağmen Bu Beş Altcoine Dikkat Çekti!

Santiment Bitcoin’deki Gerilemeye Rağmen Bu Beş Altcoine Dikkat Çekti!

Santiment, Bitcoin Cash (BCH), Smooth Love Potion (SLP), Mask Network (MASK), Lever Finance (LEVER) ve Civic (CVC) isimli altcoinlerin öne çıktığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dördüncü çeyreğe güzel başlayan ve 28,500 dolara kadar çıkan ancak bunu devam ettiremeyen Bitcoin 27.500 dolar seviyesine gerilemiş durumda.

BTC dışında altcoinlerde de gerileme yaşanırken bazı altcoinler olumlu tablo çiziyor.

Bu noktada bazı altcoinlerin öne çıktığını belirten Santiment, bunların Bitcoin Cash (BCH), Smooth Love Potion (SLP), Mask Network (MASK), Lever Finance (LEVER) ve Civic (CVC) olduğunu söyledi.

Bitcoin ve piyasada yaşanan yükselişin soğumasına rağmen bu altcoinlerin zincir üstü adres aktivitesinde önemli bir artış yaşandığına dikkat çeken Santiment, bu altcoinlere olan talebin arttığını ifade etti.

“Piyasalar art arda 2. günde de soğumasına rağmen, birkaç altcoin ağında etkileşime giren benzersiz adreslerin miktarında artışlar görüyor.

Bunlar BCH, LEVER, SLP, MASK ve CVC’dir. Bunlara dikkat edin. Ayrıca kripto para piyasasının en büyük stablecoini USDT’dir ve USDT hacmi de artmaya devam ediyor”

Ayrıca Santiment, önde gelen stablecoin Tether (USDT) talebinde de kayda değer bir artış olduğunu söyledi. USDT hacmindeki Artış, genellikle sektöre akan yeni sermayenin bir işareti olarak görülüyor.

Zincir üstü adres etkinliğinin artması da genellikle yatırımcılar arasında ilgili altcoinlerin popülaritesinin artması ve yukarı yönlü fiyat kırılmalarının olabileceğinin açık bir göstergesi olarak yorumlanmaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail