Altcoin

Santiment Bitcoin’e Rağmen Yükseliş Tavrını Sürdüren Hangi Altcoinlere Dikkat Çekti!

Ünlü analiz firması, ERC20 tabanlı hangi altcoinlerin gidişatını takdire değer buldu? Cevabı haberimizde...

Kripto para analiz firması Santiment, Bitcoin’in düşüşüne rağmen bazı altcoinlerin istikrarlı şekilde yollarına devam ettiğini söylüyor.

Lider kripto para biriminin bir süredir yaşadığı inişli çıkışlı havanın UNI, AAVE, COMP ve SNX’i yolundan edemediğini belirten ünlü şirket, ERC20 tabanlı bu altcoinlerin yükseliş bazlı yolculuğuna devam ettiğini ortaya koydu.

Bilindiği gibi ERC20, Ethereum platformundaki tokenlerin işlevsel hale gelmesini sağlayan standartların genel adıdır. Kullanıcılarına zaman ve maliyet açısından kazanç sağlayan ve kripto pazarında yeni tokenlerin üretilmesine imkan veren en elverişli protokol standardıdır.

Yeni bir token oluşturma noktasında son derece elverişli olan, kullanıcısına güvenlik bakımından da geniş ayrıcalıklar sağlayan ve bu güvenlik protokolü sayesinde altcoinlerin babası olan Ethereum’u da %51 saldırısına karşı daha dirençli hale getiren ERC20, öne çıkan bu özellikleri sayesinde Bitcoin’in sert dalgalanmaları karşısında birçok altcoinin ayakta kalmasını sağlıyor.

Bu protokol, aynı zamanda aynı ağ üzerindeki tokenlerin birbirleriyle rahatça değiştirilebilmesine de imkan sağlamasıyla büyük bir likiditeye sahip.

Bitcoin an itibarı ile inişli çıkışlı tavrını sürdürürken ve 34 bin doların altında işlem görürken söz konusu bu 4 altcoin, son 24 saatte yeşil bir grafik sergilemeye devam ediyor.

Uniswap (UNI) an itibarıyla 23.05 dolardan işlem görüyor ve %16’nın üzerinde bir yükselişle yoluna devam ediyor.

Aave (AAVE) 328 doların biraz üzerinde işlem görüyor ve %17’nin üzerindeki yükselişini sürdürüyor.

Compound (COMP) %7.5’lik yükselişiyle 485.91 dolardan işlem görürken Synthetix Network Token (SNX), %22’nin biraz altındaki yükseliş trendiyle 12.23 dolardan alıcı buluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Fiyatın nasıl diplerde sürünüp milleti nasıl zarara soktuklarini anlatmamis. Yukselmeden önce fiyatları yerin dibine girdi sonra çıktı.


Başa dön tuşu