Kripto HaberleriHaberlerSantiment: "Büyük Balinalar Bitcoin'de Ralliye İnanmıyor!"

Santiment: “Büyük Balinalar Bitcoin’de Ralliye İnanmıyor!”

Takip et

Kripto para analiz platformu Santiment, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla kripto piyasasındaki hareketleri yorumlamaya devam ediyor.

Santiment son olarak Twitter hesabından yaptığı paylaşımda köpekbalığı olarak nitelendirilen stablecoin yatırımcılarının pozisyonlarını koruduğunu söyledi.

Kripto para fiyatları arttıkça büyük stablecoin sahiplerinin, USDCoin (USDC) ve Tether (USDT) biriktirmeye devam ettiklerini belirten Santiment, bu durumun satın alma isteksizliğine işaret ettiğini söyledi.

Stablecoin köpekbalığı olarak nitelendirilen bu cüzdanlar 10.000- 100.000 dolar USDC veya USDT tutan cüzdanlar olarak biliniyor.

Santiment, bu cüzdanların şuanki yükselmeye inanmadığını ve bu bağlamda da stablecoin varlıklarını satmadığını ve Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yada diğer kripto paraları satın almadığını ifade etti.

“Tether ve USDCoin köpekbalığı adresleri kripto para fiyatları yükseldikçe daha fazla stablecoin biriktiriyor.

Bu birikim, ralliye inanmama ve “endişe duvarı” olarak da bilinen satın alma isteksizliğine işaret ediyor.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları