binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment, Render'ın (RNDR) İnanılması Güç Performansını Örnek Gösterdi: Dikkat Çektiği Diğer 4...

Santiment, Render’ın (RNDR) İnanılması Güç Performansını Örnek Gösterdi: Dikkat Çektiği Diğer 4 Altcoinin İsmini Verdi

Kripto para analiz şirketi Santiment analistleri, yaptıkları son açıklamada dört farklı altcoine dikkat çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment, paylaştığı son analizinde yapay zeka alanındaki altcoinlerin yükselişlerine devam ettiğini açıkladı.

Şirket, örnek olarak ise Render (RNDR) altcoinini gösterdi. RNDR son bir hafta içerisinde %50 yükseliş gösterdi.

Bununla birlikte Santiment analistleri, Render’daki yükseliş ile birlikte aynı alandaki bazı altcoinlere dikkat çekti. Analistlere göre RNDR, mevcut durumda en trend altcoinlerden biri olarak sosyal medya ağlarında artan bir bahsedilme oranına sahip.

Analistler, kripto para kullanıcılarının buna ek olarak AIOZ Network (AIOZ), Turbo (TURBO), Cirus Foundation (CIRUS) ve DeriProtocol (DERI) altcoinlerini yakından takip edebileceklerini söyledi.

İlgili Haber  Çinli Milyonerin Dev Şirketinden Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Hamlesi!

Yapay zeka alanına karşı bu ilgi, etkisini en büyük yapay zeka temalı şirket olan Nvidia özelinde de gösterdi. Son dönemde inanılması güç yükselişleriyle tanınan şirket, son 5 gün içerisinde %6’nın üzerinde değer kazanmayı başardı. Nvidia, tarihsel olarak Bitcoin’e karşı performansıyla da ilgi odağı olan bir şirketti. Bununla birlikte şirket, yapay zeka alanının OpenAI’ın patlama yaşamasının ardından popüler hale gelmesiyle daha da ünlendi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail