Kripto HaberleriHaberlerSantiment: "Ripple'da (XRP) Yükseliş Sinyalleri Var!"

Santiment: “Ripple’da (XRP) Yükseliş Sinyalleri Var!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ATH’sini kırmasına ve pek çok altcoin güzel yükselişler sergilemesine rağmen, bu heyecanın marketin bütününe yayılmadığını gözlemliyoruz.

Bu noktada özelikle Ripple kanadında fiyatlama anlamında bir sessizlik söz konusu.

1$ seviyesinde  konsolidasyon sürecinin Ağustos ayından itibaren devam ettiğini gözlemliyoruz. Her dip sonrası fiyatın yeniden 1$’ın üzerine çıkmaya çalışması pozitif bir veri olsa da, XRP yatırımcılarının sabrı tükenmek üzere.

Bu yatay seyirde şüphesiz devam eden dava sürecinin çok büyük bir etkisi var. Pek çok büyük yatırımcı, markette çok fazla fırsat varken Ripple’daki dava riskini almak istemiyor.

Bu süreçte Ripple’daki sıkışmanın yukarı yönlü bir kırılımla sonuçlanacağını gösteren bazı veriler var. Zira Ripple geçtiğimiz aylarda pek çok ortaklık ve anlaşma yapmasına rağmen bunları kayda değer şekilde fiyatlamadı.

Santiment Ripple ağındaki aktivitenin çok fazla arttığını gösteren bir grafik paylaşarak, “XRP sosyal medyanın ve yatırımcıların ilgisini çekiyor. Ekim ayında XRP ağı üzerinde işlem yapan adreslerde önemli bir artış olduğunu görüyoruz.” dedi.

Santiment bu hareketin fiyata etkisine ilişkin şu yorumu yaptı: “Tarihsel olarak bu farklılık kaçınılmaz olarak fiyat artışlarına yol açar.”

Ağ aktivitesindeki artışın Ripple fiyatı üzerinde pozitif bir etki yapması beklense de, yeni giriş yapacak yatırımcıların Ripple davasının olumsuz sonuçlanmasına ilişkin riskleri göz önüne alarak risklerini yönetmeleri ve buna göre karar vermeleri sağlıklı olacaktır.

Haber saatimiz itibariyle Ripple, 1,06$’dan işlem görüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları