binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSatış Baskısı Azalan Bu Altcoinde Balinalar Birikim Modunda! Yükseliş Sinyali Mi?

Satış Baskısı Azalan Bu Altcoinde Balinalar Birikim Modunda! Yükseliş Sinyali Mi?

UNI'nin 4 dolar civarında önemli bir destek oluşturduğunu ifade eden analist, UNI'deki satış baskısının tükendiğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ali Martinez Dogecoin (DOGE) dışında merkezi olmayan borsa Uniswap’ın tokeni Uniswap’ı (UNI) inceledi.

“UNI’de Satış Baskısı Azaldı, Yükseliş Kapıda!”

Son zamanlarda güçlü bir satış baskısı gören UNI için işlerin tersine dönmek üzere olduğunu belirten Martinez, UNI’deki satış baskısının tükendiğini söyledi.

Bu noktada UNI’nin 4 dolar civarında önemli bir destek oluşturduğunu ifade eden analist, UNI yatırımcıları arasında iyimserliğin yenilendiğine işaret etti.

Analist ayrıca, UNI işlem sayısının arttığına dikkat çekerek bu artışın mevcut fiyat seviyelerinde kurumsal yatırımcıların ve UNI balinaların UNI faaliyetlerinin arttığına işaret ettiğini söyledi.

Bu durum kurumsal yatırımcıların ve balinaların stratejik yatırım yaptıklarının ya da Uniswap’in yaklaşmakta olan yükselişini öngörerek pozisyon alıyor olabileceklerini gösteriyor olabilir.

UNI için 4 doların önemli bir destek olduğuna dikkat çeken analist UNI’nin yükselişine devam etmesi için 4,23 dolar ve 4,45 dolarlık alım duvarlarını aşması gerektiğini de ekledi.

“UNI yatırımcılarının sahiplerinin %87,56’sının “Para Bitti” konumunda olmasıyla Uniswap bir çıkışa hazırlanıyor!

UNI yatırımcılar inanmıyor; Satış baskısı tükendi ve 4$ civarında önemli bir destek tabanı oluşturuldu.

İlginç bir şekilde büyük UNI işlemlerin sayısı artıyor, bu da kurumsal oyuncuların ve UNI balinaların mevcut fiyat seviyelerine olan ilgisinde bir artışa işaret ediyor.

Uniswap yükselmeden önce yatırım yapıyor veya kendilerini konumlandırıyor olabilirler.

UNI 4 dolarda önemli bir destek oluştursa da, yükseliş sinyali vermek için aşması gereken 2 arz duvarı var.

Biri 7.000 adresin 14.24 milyon UNI satın aldığı 4,23 dolar; diğeri ise 2.000 adresin 10,28 milyon UNI aldığı 4,45 dolardır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail