Kripto HaberleriBitcoinSatis Group'un BTC 10 yıl içerisinde 144.000 dolar olacak iddiası ne kadar...

Satis Group’un BTC 10 yıl içerisinde 144.000 dolar olacak iddiası ne kadar doğru

Takip et

Satis Group, yaptığı araştırma ile kripto paraların gelecek yıllar içerisinde rekor üzerine rekor kıracak olduğunu tahmin etti. Dünya ile eşit veriler kullandıklarını ve Bitcoin fiyatının 10 yıl içerisinde 144 bin dolar olmasını öngördüklerini belirten Satis Group, bu beklentinin gerçek olmasını umduklarını açıkladı.

Bitcoin hakkında 10 yıl içerisinde ne kadar olacağı veya 144 bin dolar olup olmayacak olduğunu bilmek mümkün olmasa dahi bazı analistler 2024 yılında Bitcoin fiyatının 500.000 dolara kadar çıkacak olduğunu iddia etmiş, bazılar ise 1 Bitcoin fiyatının 5 yıl içerisinde 1 milyon dolar seviyesine kadar yükselecek olduğunu ifade etmişti.

İddialar artış gösteriyor!

Satis Group ve diğer analistlerin iddia ettiği üzere kripto para fiyatlarının gelecekte ne kadar olacak olduğunu bilmek mümkün olmayacaktır. Birçok insanın kripto paralar konusunda gelecekte bilgi sahibi olacak olması ve kripto paralara ilgi göstermeye başlayacak olmasının ise etkilerinin fiyat artışları ile kendisini göstermesi ve fiyatların daha fazla artmasında etkili olması beklenmektedir.

  • Satis Group iddiası tamamen kesinlik kazanmamış bir iddia olmakla birlikte, 144 bin dolar tahmini tam tersi 144 dolar dahi olabilir.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları