Kripto HaberleriHaberlerSatışlara Doymayan Eski Ripple Yöneticisi "Artık XRP Satmayacağım" Dedi! İşte Nedeni

Satışlara Doymayan Eski Ripple Yöneticisi “Artık XRP Satmayacağım” Dedi! İşte Nedeni

Takip et

XRP Ledger kurucu ortağı ve Stellar (XLM) kurucusu Jed McCaleb, Cuma günü CTC News muhabirleriyle yaptığı Zoom görüşmesinde son 5 milyon XRP’sini satmayacağını, kalan tokenlerin ailesi için bir çeşit güvence olacağını açıkladı.

McCaleb, Sekiz Yıllık Ripple (XRP) Satış Serisine Son Verdi

Şirketin eski CTO’su, sekiz yıldan biraz daha uzun bir süre öncesinden bu yana bitmek bilmeyen bir dumping çılgınlığı gibi görünen bu durumun, toplam dokuz milyar XRP’den geriye sadece beş milyon XRP kaldığı için sona erdiğini açıkladı.

CTC News muhabirleriyle yaptığı röportajda McCaleb, son coinlerini satmaması ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Düşünecek olursanız, hepsini satmam gerçekten aptalca olur, yani ya XRP gerçekten coin başına 589 dolara çıkarsa? ZENGİN olabilirim!”

Birkaç gün önce ünlü CTO’nun Ripple cüzdanı incelendiğinde 2.77 milyon adet XRP kaldığı görülüyordu. Bununla birlikte ardından McCaleb 2.8 milyon XRP daha satın aldı. McCaleb, geceleri soğuk terler dökerek uyandığını ve tüm varlıklarının gitmesine izin veremeyeceğini anladığını söyledi.

İlgili Haber
Jed McCaleb Ripple'ı Dumplamaya Devam Ediyor! Son Bilanço 70 Milyon XRP!

Stellar kurucusu ünlü yönetici açıklamalarına şöyle devam etti:

“Bilmiyorum, belki ABD’deki bu enflasyon belki de benzin ücretleri nedeniyledir ama elimde bulunan XRP tokenlerini satmamanın aileme ve bana daha fazla güvence vereceğine dair bir his duydum.”

Jed McCaleb, Ripple ile olan anlaşması gereği yıllardır eski şirketinden yüklü miktarda token ödemesi alıyor ve bunları alır almaz satışa sunuyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bu coinin sahibi bile satmış bildiğin dolandırıcı işi bu

Mucit

589 dolar mı🤣toplam arzı 100 milyar yada daha fazlaydı ripple yav nasıl olacakmış o?🤣10 dolar olursa herkes bayram etsin kaldı ki ötesi mümkün değil saçma sapan haber bu.Anladığım kadarı ile bilmeyen kim varsa alsın da biraz yükselsin ben gene satış yapayım diyor 🤣ne zaman 1 dolar olsa hunharca satmaya başlıyor.Ben ripple almam alana mani olmam ama riskli yatırım diyorlar ya riskin dibi.alacağın en fazla 10 x ama kaybedeceğin tüm koyduğun para.Bu riske asla girmem.Çok çok eskiden piyasada dolaşımı bu kadar değildi kısa trad atıyorduk ama şimdi yok arkadaş tüm belalar bu coinde.Tam shit

Anonimmouse

Taco cüzdanında 1milyon adet kalmış gene 4 milyonu satmış. Xrp çok tehlikeli ve asla 10 dolar 100 dolar gibi rakamları göremeyebilir. İnsanlara 8 yıl dan uzun bir süre boyunca umut aşılayıp 589 dolar olacak diye sattırmadılar daha kötüsü 2021 boğa koşusunu xrp yatırımcıları kaçırdı. Xrp trx xlm gibi shit coinler sahiplerinin elindeki leri milletin eline vermek için fiyatı şişiriyorlar. Xrp nin fiyatı0.065 dolara kadar gelmeden önce mccalep elindeki xrp leri sattı. Xrp nin fiyatı mccalep xrp lerini rahat satsın diye yıllarca değerinin üzerinde tutuldu xrp asla güvenilmez ve yakında göreceksiniz 0.065 doların altına geldiğinde bu tezimiz doğru olduğu anlaşılacak.

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları