binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSatoshi Olduğunu İddia Eden Kişi, Gizemli Bir Mesajla Kimliğini Ne Zaman Açıklayacağını...

Satoshi Olduğunu İddia Eden Kişi, Gizemli Bir Mesajla Kimliğini Ne Zaman Açıklayacağını Paylaştı

Son zamanlarda yeniden Tweet atmaya başlayan ve Bitcoin kurucusu Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden hesap yeniden konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2018’den bu yana herhangi bir Tweet atmamış olan ve geçtiğimiz günlerde günlük olarak düzenli Tweet atmaya başlayan ve son derece değerli “Satoshi” kullanıcı adına sahip olan Twitter hesabı, bu kez daha ilginç bir açıklamayla gündemde.

Hesabın Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden ve hatta Bitcoin whitepaper’ı için telif haklarına sahip olduğunu savunan Craig Wright’ın kontrolü altında olduğu düşünülüyor. Yıllar önce aynı hesaptan, Craig Wright’ın sıkı bir ortağı tarafından çok sayıda mesaj paylaşılmıştı.

Bugün ise dakikalar önce söz konusu hesaptan yeni bir Tweet atıldı. Tweet’te, Satoshi hesabı, kendisinin kim olduğuna dair gizemin 2024 yılında çok sayıda kanıt ile birlikte ortadan kalkacağını söyledi ve böylelikle kendi iddiasına göre BTC kurucusu Satoshi Nakamoto’nun da kimliğinin açıklanacağını belirtti. Söz konusu Tweet, gizemli bir hava katmak amacıyla ters yazıldı.

İlgili Haber  Bir Altcoin Daha Güney Koreli Yatırımcılardan Kaynaklanan Yükseliş Yaşıyor - Türk Borsasında da Hacim Tırmandı

Söz konusu Twitter hesabı 2 Ekim tarihinden bu yana her gün BTC ile ilgili paylaşımlar yapıyor. O günden önceki en son paylaşımı ise 31 Ekim 2018 tarihinde yapmıştı ve yine BTC’nin teknik özelliklerinden bahsetmişti.

Hesabı kontrol ettiği düşünülen Craig Wright’ın iddiaları kripto para piyasasında genel olarak kabul görmüyor. Wright, asıl BTC olduğunu iddia ettiği Bitcoin Satoshi’s Vision (BSV) adında bir kripto para da piyasaya sürmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail