HaberlerXRP

SBI CEO’su: “Ripple, Tedarik Zincirindeki Yükü Hafifletebilir.”

SBI CEO'su Kitao'ya göre Ripple, Big Shosha gibi çok uluslu şirketlerle ortaklık kurmalı.

Japonya merkezli olan ve Stratejik İş Yenilikçi Grubu olarak da anılan finansal hizmetler şirketi SBI Holdings CEO’su Yoshitaka Kitao dünyayı derinden sarsan pandeminin etkilerini değerlendirdi. Özellikle virüsle mücadele noktasında en önemli ihtiyaçlardan biri olan maske için bile Çin’e bağımlı olunduğunu ifade eden CEO, Ripple şirketinin ihtiyaç duyulan ürünleri tedarik noktasında yükü büyük oranda hafifletebileceğini ifade etti.

Her geçen gün ortak sayısını artıran Ripple’ın önemli iştirakçileri arasında yer alan SBI Holdings, Japonya’nın en büyük finansal kuruluşlarından biri konumunda.

Ripple kurul üyesi olan Yoshitaka Kitao, Ripple’ın önemli bir ortaklık ağına sahip olduğunu ve ilerde bu ağı çok daha fazla genişletme potansiyeline sahip olduğunu belirterek coronavirüsün aslında insanlığın ne kadar aciz olduğunu bir kez daha gözler önüne serdiğini ifade etti.

Özellikle malzeme tedarik zincirinde yaşanan aksaklık ve erişim sıkıntılarını Ripple gibi şirketler sayesinde aşmanın mümkün olduğunu sözlerine ekleyen ünlü CEO, Ripple’ın, ihtiyaç duyulan şeffaflık ve izlenebilirlik özelliklerine büyük ölçüde sahip olduğunu ve bu noktada 4 yıldır Asya’daki finans piyasalarında yoğun olarak kullanım halinde olan XRP’nin çok daha fazla tercih edilebilir hale geleceğini ifade etti.

Bunun için Ripple’ın kendisine güvenmesi gerektiğini söyleyen Kitao, şirketin Big Shosha gibi çok uluslu şirketlerle ortaklık kurmaya yönlenmesi gerektiğine inandığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu