coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSEC, Bir ICO'nun Varlıklarını Jet Hızında Dondurdu!

SEC, Bir ICO’nun Varlıklarını Jet Hızında Dondurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde üst yönetimi tarafından ünlü kripto para yorumcusu McAfee’yi uyaran Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu SEC yönetimi bugün tahkikat mahkemesi tarafından alınan karar sonrasında Dominic Lacroix isimli ICO sahibinin işlemlerini durdurdu ve varlıklarını dondurdu. Kripto paralar konusunda aktif adımlar atmaya başlayan SEC yönetiminin kripto paralara dair aldığı bu kararlar Bitcoin yatırımcılarını korkuturken, en fazla ilginin olduğu alanlardan birisi olan ICO’ların belirli adımlar ve baskılar ile korkutulmaya çalışılması tepki çekti.

SEC yönetiminin alınan karar sonucunda ICO işlemlerini ve varlıklarını dondurması çok doğal ve olması gereken bir yönetim şekli. Burada asıl problem ise bu tür haberlerin yanında SEC’in kripto paralar üzerinde etkin rol oynaması ve tüm dünyada bu etkileri küresel olarak göstermesinden ötürü kaynaklanıyor.

ABD Ve Güney Kore Baskılıyor

ABD ve Güney Kore yönetimleri Bitcoin ve diğer kripto paraların baskı altında tutulmasında etkin rol oynuyor. George Soros ve daha birçok finans spekülatörünün mevcut olarak yönettiği tahmin edilen spekülasyonlarında hükümetlerin bilgisi dahilinde olabildiği, piyasada yaşanan düşüşlerin aslında büyük dev yatırımcıların etkisi dolayısı ile olabildiği iddiası mevcut ve geçerliliğini korumakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail