coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSEC, Bitcoin ETF Kararlarını Ertelemeye Devam Ediyor: Bir Erteleme Haberi Daha Geldi

SEC, Bitcoin ETF Kararlarını Ertelemeye Devam Ediyor: Bir Erteleme Haberi Daha Geldi

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) bir Bitcoin ETF kararını daha erteledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hashdex’in, New York Borsası’nda (NYSE) listelenen ETF’sini Spot ETF’ye dönüştürmek için yaptığı başvuru SEC tarafından ertelendi.

SEC Bitcoin ETF Kararı Bir Kez Daha Ertelendi

ETF onayı için yeni tarih, yasal belgelere göre 1 Ocak 2024’tü. İlginç bir şekilde, düzenleyici son birkaç ay içinde çok sayıda ETF’yi erteledi.

Hashdex, New York Borsası’nda (NYSE) listelenen ETF’sini Spot ETF’ye dönüştürmek için Eylül ayında başvuruda bulunmuştu. Bu hamle diğer başvurulardan oldukça farklıydı çünkü ETF’nin varlıklarını yönetmek için yeni bir yaklaşım kullandı.

Burada Hashdex’in Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmeleri, Spot Bitcoin ve nakit dahil olmak üzere birden fazla varlık içerdiğini belirtmek önemlidir.

SEC, 15 Kasım’da Hashdex’in başvurusundaki gecikmeyi teyit eden bir dosya sundu. Düzenleyici, inceleme süresini 45 gün daha uzatacağını belirterek, önerilen kural değişikliğini kapsamlı bir şekilde değerlendirmek ve değerlendirme sürecinde ortaya çıkan sorunları ele almak için daha fazla zamana ihtiyaç duyduğunu sözlerine ekledi.

SEC bugün, Franklin Templeton’un da spot Bitcoin ETF kararını ertelemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail