coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSEC, Grayscale Davasında Çıkmaza Girdi: Bloomberg Analistleri Bu Hafta Ne Olacağını Açıkladı

SEC, Grayscale Davasında Çıkmaza Girdi: Bloomberg Analistleri Bu Hafta Ne Olacağını Açıkladı

Yargıcın Grayscale lehine karar vermesinin ardından SEC'in bu karara itiraz etme süresi bu Cuma doluyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) mahkemenin kripto para şirketi Grayscale lehine verdiği karara yanıt vermesi için son tarih yaklaşırken, Bloomberg analistleri James Seyffart ve Eric Balchunas olası sonuçlara ilişkin görüşlerini paylaşıyor.

James Seyffart, SEC’in temyize gitme ihtimalinin düşük olduğuna inanıyor. Temyize gidilse bile Seyffart, SEC’in başarılı olamayacağından emin. En olası sonucun, bu süreçteki bir sonraki adımların daha net bir şekilde anlaşılması olacağını öngörüyor.

Eric Balchunas, Seyffart’ın görüşlerine katılıyor ve SEC’den bir itiraz veya ret gelmesinin olası olmadığını belirtiyor. Balchunas, SEC’in mevcut ETF başvurulanlarıyla aktif bir şekilde ilgilenmesini olağan yaklaşımlarında önemli bir değişiklik olarak değerlendiriyor. Balchunas’a göre bu düzeyde bir etkileşim daha önce görülmemişti.

İlgili Haber  Satoshi Olduğunu İddia Eden Kişi, Gizemli Bir Mesajla Kimliğini Ne Zaman Açıklayacağını Paylaştı

Balchunas, yıl sonuna kadar Bitcoin spot ETF’sinin onaylanma olasılığını %75’te tutarak olumlu bir görünüm sergilemeye devam ediyor. Bu olasılığın artmasının ancak kararın Ocak ortasına kadar uzaması halinde mümkün olacağını düşünüyor.

Balchunas 10 gün önce yaptığı bir açıklamada SEC’in Bitcoin Spot ETF başvurucularına ulaştığına dair söylentilerden bahsetmiş ve bunu daha önce görülmemiş bir hareket olarak nitelendirmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail