AltcoinHaberler

SHIB Sahiplerinin Sayısı Rekora Koşuyor! Sayı 800.000’İ Geçti!

SHIB dün en aktif işlem gören üçüncü kripto para birimi oldu!

SHIB haberleri piyasayı sarmışken her an yeni bir gelişme yaşanıyor ve Shiba Inu yatırımcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Shiba Inu’nun (SHIB) dün Dogecoin’i (DOGE) kısa süre de olsa tahtından indirmesinin ardından (market hacmine göre) hızla artış yaşayan SHIB yatırımcılarının sayısı tek bir günde 32.405 adet arttı ve böylece toplam adres sayısı 784.385’ten 816.790’a yükseldi.

Shiba Inu toplam adres sayısı 1 aylık grafik. Kaynak: CoinMarketCap.com

SHIB’in getirdiği kazancı kabaca hesaplamak gerekirse geçen yılın ağustos ayında yaklaşık 8.000 dolar değerinde SHIB satın alan biri, şu an 5.7 milyar dolarlık SHIB’e sahip durumda.

DOGE’de Durum Ne?

Buna karşılık Dogecoin’in toplam adres sayısının 4.453.980 olduğunu ve bu sayının en güçlü rakibi Shiba Inu’dan önemli ölçüde yüksek olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Dogecoin toplam benzersiz adres sayısı 1 aylık grafik. Kaynak: CoinMarketCap.com

Öte yandan SHIB’e olan bu yoğun talep birçok kripto para borsasının çökmesine neden oldu. Coinbase çarşamba günü kısa süreliğine bakıma girdi, benzer durumlar diğer borsalarda da yaşandı.

Aynı durum daha önce de DOGE için de yaşanmıştı. Mayıs ayında çevrimiçi aracılık uygulaması Robinhood, kripto para birimi ticaret algoritmalarının Dogecoin patlamasına ayak uyduramaması nedeniyle çökmüştü.

Robinhood Listeleme Kararı

SHIB talebi şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinde seyrederken, Robinhood’da listeleme kararının ne olacağı hala merakla bekleniyor. Listeleme kararı için şu ana kadar 380.000’den fazla imza toplandı. Ancak, çevrimiçi aracı kurum konuyla ilgili tutumunu henüz netleştirmedi.

SHIB Twitter’ı Salladı!

Dün yalnızca Tether ve Bitcoin’in arkasında yer alarak en aktif işlem gören 3. kripto para birimi olan SHIB, CoinMarketCap verilerine göre günlük işlem hacminde de rekor rakamları -39.5 milyar dolar- gördü.

Tüm bunlara ek olarak Twitter’da da gündem maddesi haline gelen SHIB tek bir günde 1 milyondan fazla tweete ulaştı ve Twitter’ın trend konular listesinin zirvesine yükseldi.

Daha önce aynı patlamanın DOGE üzerinde de yaşandığını ve ardından DOGE’nin ciddi bir çöküş yaşadığı unutmamak gerekiyor.

Zira aynı ciddi düşüşün SHIB üzerinde de yaşanabileceğini belirten uzmanlar yatırımcıları bu konuda uyarıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

, 👏👏😍😍😍😍


Başa dön tuşu