Ana SayfaAltcoinShiba Inu Artık Dünyanın İki Devinden Bile Daha Değerli!

Shiba Inu Artık Dünyanın İki Devinden Bile Daha Değerli!

Takip et

Bundan yaklaşık 1 yıl önce piyasaya sürülen ve hanelere bile sığmayacak oranda yükseliş elde eden Shiba Inu (SHIB), dünyanın en köklü bazı şirketlerinin değerini geçmeyi başardı.

SHIB’in toplam piyasa değeri kısa süre önce 24 milyar dolar seviyesine ulaştı ve 24 saat içerisinde %30 yükseliş ile hala da yükselmeye devam ediyor.

SHIB, LG ve Nissan’ı Geçti

SHIB fiyatı devamlı olarak yükselmeyi sürdürürken bunun toplam değerinin ise Japon araç üreticisi Nissan’ın ve Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG’nin bile değerini geçtiği görülmekte.

Nissan 19,9 milyar dolar, LG ise 19,88 milyar dolarlık değere sahip ve kripto para sektörünün aslında ne kadar hızlı büyüdüğü buradan da görülebilmekte.

Kripto para sektöründe 1 sene önce piyasaya sürülen bir proje onlarca yıldır aktif olan holdinglerin değerini geçebilmekte ve kesinlikle kripto para sektörü artık ana akım kabule ulaşmaya başladı.

SHIB fiyatının yükselmesini sağlayan temel faktör ise Robinhood söylentileri oldu. Üçüncü çeyrek verilerine göre geliri iyice azalan Robinhood’a yatırımcılar tarafından en çok sorulan soru da SHIB’in listelenip listelenmeyeceği oldu.

Şirket bu konudan ek bir açıklama yapmasa da CEO Vlad Tenev bu soruları dikkatlice incelediklerini belirtmişti.

SHIB’in listelenip listelenmeyeceği belli olmasa da geliri ciddi anlamda düşen Robinhood’un aynı DOGE gibi bir tetikleyici faktöre ihtiyacı var ve SHIB bunu sağlayacak kripto para birimi olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Sıradaki dodge elonunun Doge si olacak

Anonim

Sırada dodge var

Anonim

Doge olacak kardeş

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları