AltcoinAnaliz

Shiba Inu Metaverse Projesi Tanıtımının Etkileri Ne Yönde Oldu?

Önemli Seviyeler Ne Yönde?

Geçtiğimiz gün Shiba Inu, çok konuşulan sanal gerçeklik projesi olan Shiba Inu Metaverse projesini tanıttı.

Shiba Inu’nun metaverse evreninde 100.595 arsa yer alması, halka açık araziler satın almasının yanında metaverse’te kilit konumları temsil eden özel araziler ise kilitlenecek olması projenin detayları arasında yer aldı.

Aynı zamanda farklı katmanların kilidi için ise Ethereum kullanılacak olması, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus’un “Ethereum ile arsa satışı yapmanın SHIB’in faydasını attırmayacağı” yönünde ifadelerini söylemesine neden oldu.

Peki teknik anlamda hangi önemli seviyeler takip edilmeli?

Günlük zaman diliminde incelediğimizde fib 0.5 desteğini aldığını görüyoruz.

Aynı zamanda gerçekleşmek üzere olan EMA 50 ve 200 kesişiminden destek alarak düşen trendi yukarı yönlü kırmaya hazırlanırken fib 0.382 denk gelen 0.027 dolar üzerine çıkamadan red gelmiş olup bu bölgenin önemli bir direnç noktası olduğu görülmektedir.

Bu bölgenin üzerinde kalıcı olması durumunda ise bir sonraki önemli bölge mbs alanı oluştuktan sonra gelen 0.0354 dolar bölgesindeki order block alanı olacaktır.

Eğer bu bölge aşılabilirse yükseliş trendinin devamı olarak diğer hedef bölgeleri takip edilebilir.

Aksi takdirde fib 0.5 desteğine denk gelen 0.019 dolar bölgesinin kaybedilmesi trendin yönünü değiştireceği için bu bölgenin altında kapanışlarının olmaması fiyata olumlu yönde etkisini doğuracaktır.

Sonuç olarak Bitcoin ve Ethereum’un yönünün piyasa genelinde önemli olması ile birlikte Shiba Inu’nin fiyat seviyeleri bu pariteler ile birlikte takip edilmesi önemli olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu